euro08game

minden, amit a játékról tudni kell...

Friss topikok

• adam: grat a győztesnek, aki akármilyen rendszerrel számolom nem én lettem:) (2008.06.30. 18:07) Final!!
  • M.Dani: nekem minden jó (2008.06.29. 18:42) záró összejövetel - díjátadó!
  • matze14: Én már az EB eleje óta csak a spanyolokban hiszek,csak tegnap a több pont reményében kénytelen vol... (2008.06.27. 21:56) jöhetnek az elődöntők, még nem dőlt el semmi!!!
  • kacha: Boldog névnapot Laci!!! bocsi de most itt volt a legegyszerűbb elérni, de inni már személyesen fog... (2008.06.27. 14:47) 1. elődöntő után
  • Joci: Állítólag a szovjetek tankokat már ellopták a Kreml-ből és egyenesen Bécs felé tartanak... :-) (2008.06.23. 10:40) 2. negyeddöntő után

Utolsó kommentek

• Krisz#8: Bravo Bravo Selección! :D (2008.06.30. 00:16) Final!!
  • L: ÜBERALLES DEUTSCHLAND!!!! Kösz Kacha!!! (2008.06.29. 20:10) Final!!
  • matze14: Akkor hajrá SPANYOLOK (2008.06.29. 19:51) Final!!

Oroszország – Spanyolország: 0-3

Az elődöntők után mondhatni letisztult az első helyre pályázók száma, de még így is hárman esélyesek a győzelemre. FONTOS! Átnéztem az első 3 helyezett eredményeit, hiszen esetleges döntetlen állásnál az egy meccsen szerzett több pont rangsorol. DE! Egyiküknek sem volt 3 vagy 4 pontos akciója, míg 2 pontosból mindhárman 5-öt szereztek a csoportkörök során. Kösz srácok… :D

Így a döntőre leadott tipp fog dönteni, esetleges döntetlen állásnál. Tehát aki jobban megtippeli a döntőt, az nyer!

Míg a németek ellen (általánosságban) jöttek az 1 pontok, a spanyol-orosz meccsen a legtöbben megpróbáltak hosszabbítással vagy tizenegyesekkel „villantani”, így csak a papírforma eredményekre tippelő alsó régióban volt egy kis mozgás (Cs. Dani, Laci 1-1 pont).